Witch-maglt gerbia jus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


witch-girl tai merginos burtininkes! Cia lankosi, kam jos patinka :)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :(

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Niokta
Moderatore
Moderatore
Niokta


Pranešimų skaičius : 132
Miestas * : Kazlų Rūda
Megstamiausia sargybinė * : Linksma ir nieko daugiau! xD
Registration date : 2008-06-04

Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :( Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :(   Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :( Icon_minitimeAntr. 08 26, 2008 3:40 pm

Sveiki. Na kaikas man pasake kad sio forumo admin Laura, moka kaika padaryti. Laura, ar galetum man padeti? Labai prasau, nes man labai reikia, nes man pasake kad tu moki tai...:
Ka reikia daryti, spausti ir t.t. kad kai yra baneris, kad butu galima padaryti ta tokia maza lentele kurioje to banerio kodas??? Kalbu per PICZO.... Padekit kas zinot... :* =(
Atgal į viršų Go down
http://www.witch-girl.keuf.net
DuBby
Administratore
Administratore
DuBby


Pranešimų skaičius : 557
Age : 27
Miestas * : Joniskis
Megstamiausia sargybinė * : Kornelija Heil, bet dabar pradeda labai patikti Vile Vandom
Registration date : 2008-06-03

Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :( Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :(   Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :( Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 5:05 pm

Nu jeigu taip supratau tai pabandysiu... Kai dedi bannerio koda tu padaryk tu raidziu fona koki kitokios spalvos... ir bus kaip lentele... nu kyg ir sitaip supratau? =)
Atgal į viršų Go down
https://witch-maglt.forumlt.com
 
Pagalba ne į temą... PADĖKIT KAS ŽIOT IR MOKAT... :(
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Witch-maglt gerbia jus :: Pagrindinis :: Pagalba-
Pereiti į: